لجن کش لوارا

لجن کش لوارا

12 محصول وجود دارد

پمپ لجن کش لوارا

پمپ لجن کش لوارا یکی از محصولات کمپانی معتبر لوارا ( Lowara ) می باشد که در سال 1986 در ایتالیا تاسیس شد.این برند هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده الکتروپمپ در سراسر جهان می باشد که محصولاتی با استاندارد های روز دنیا را در چرخه تولید دارد. پمپ هاي لوارا از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده كه از آلوده شدن آب جلوگيري مي كن...

پمپ لجن کش لوارا

پمپ لجن کش لوارا یکی از محصولات کمپانی معتبر لوارا ( Lowara ) می باشد که در سال 1986 در ایتالیا تاسیس شد.این برند هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده الکتروپمپ در سراسر جهان می باشد که محصولاتی با استاندارد های روز دنیا را در چرخه تولید دارد. پمپ هاي لوارا از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده كه از آلوده شدن آب جلوگيري مي كند. با استفاده از تكنيك جوش ليزري مقاومت مطلوبي در برابر مواد شيميايي خورنده ايجاد می شود. سيستم هاي پيشرفته تنظيم و كنترل در پمپ ها، ايمني و به صرفه بودن استفاده از نیروی آب را به ارمغان مي آورد.

محصولات لوارا عبارتند از:

 1. انواع پمپ های خانگی و مصارف عمومی، مانند مدل های P-PSA-PAB
 2. انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ لوارا مانند مدل های FH - eNSH
 3. انواع پمپ های استیل لوارا مانند مدل های CO - CEA - CA -eSH - HM - HMS
 4. انواع پمپ های خطی لوارا مانند مدل های eLNE - eLNT
 5. انواع پمپ های مستغرق لوارا مانند مدل های DOC - DIWA - DN - DOMO - 1300 - DL - GL
 6. انواع مدل های شناور لوارا eGS - SCUBA - Z6 - Z8
 7. انواع پمپ های خودمکش لوارا مانند مدل های SP - BG
 8. انواع پمپ های طبقاتی لوارا مانند مدل های SV - HM - VM - SVI - 
 9. .انواع بوستر پمپ های لوارا ( Lowara ) 

انواع پمپ لجن کش لوارا | LOWARA

پمپ لجن کش لوارا | سری DL

پمپ لجن کش لوارا سری DL از سری پمپ های مستغرق لوارا می باشد که برای تخلیه فاضلاب های صنعتی و خانگی کاربرد دارد. این سری از پمپ لجن کش لوارا  بدنه ای چدنی و پروانه ای از جنس استیل یا چدن دارد و در سایز های 2 اینچ تا 3 اینچ تولید می شود. پمپ لجن کش لوارا سری DL دارای الکتروموتور با کلاس حفاظتی IP68 از 0.6 تا 4 کیلو وات می باشد. حداکثر ارتفاعی که این سری می تواند پمپاژ کند 21 متر و حداکثر آبدهی آن 120 متر مکعب بر ساغت است. از ویژگی های پمپ لجن کش لوارا می توان به کیفیت بالای ساخت ، راندمان بالا ، استفاده از بهترین متریال ، کارکرد روان و بدون صدا و ... اشاره کرد. از پمپ لجن کش لوارا   در تخلیه فاضلاب در کارخانه ها ، سیستم های تخلیه در واحد های تصفیه فاضلاب شهری، ایستگاه های فاضلاب در محله های مسکونی ، استخر گاز متان و آبیاری زمین ها استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ لجن کش لوارا  ، کاتالوگ پمپ لجن کش لوارا و لیست قیمت پمپ لجن کش لوارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده پمپ لجن کش لوارا

حداکثر ارتفاع: 21                

دهانه خروجی :2 - 2و1/2  -3 اینچ             

حداکثر آبدهی : 120 متر مکعب بر ساعت

حداکثر اندازه عبور اجسام جامد : تا 65 mm

کلاس حفاظتی: IP 68                        

توان موتور : 0.6 تا 4 کیلووات 

جنس بدنه : چدن

حدکاکثر دما : 40

جنس پروانه : چدن یا استیل 

فلوتر : ندارد

پمپ لجن کش لوارا | سری DOMO

پمپ لجن کش لوارا  سری DOMO از دسته پمپ های مستغرق استیل است که جهت تخلیه زیرزمین ها ، مخازن و چاه های منازل کاربرد دارد. سری DOMO پمپ لجن کش لوارا بدنه و پروانه ای استیل دارد که تا 15 متر ارتفاع را پمپاژ می کند. این سری از پمپ لجن کش لوارا دو دو مدل سه فاز و تکفاز و با دهانه های خروجی 1و1/2 و 2 اینچ عرضه می شود.از ویژگی های پمپ لجن کش لوارا می توان به کیفیت بالای ساخت ، راندمان بالا ، استفاده از بهترین متریال ، کارکرد روان و بدون صدا و ... اشاره کرد. از پمپ لجن کش لوارا  در تخلیه فاضلاب در کارخانه ها ، سیستم های تخلیه در واحد های تصفیه فاضلاب شهری، ایستگاه های فاضلاب در محله های مسکونی ، استخر گاز متان و آبیاری زمین ها استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ لجن کش لوارا   ، کاتالوگ پمپ لجن کش لوارا و لیست قیمت پمپ لجن کش لوارا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی  عرضه کننده پمپ لجن کش لوارا

حداکثر ارتفاع: 15                

دهانه خروجی :2 - 1و1/2  پاینچ             

حداکثر آبدهی : 40 متر مکعب بر ساعت

حداکثر اندازه عبور اجسام جامد : تا 50 mm

کلاس حفاظتی: IP 68                        

توان موتور : 0.55 تا 1.5 کیلووات 

جنس بدنه : استیل 304

جنس پروانه : استیل 304 یا فایبر گلاس

حدکاکثر دما : 40

فلوتر : دارد

قیمت پمپ لجن کش لوارا

بازدید کننده گرامی، با توجه به اینکه قیمت پمپ لجن کش لوارا سری DOMO  در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ لجن کش لوارا سری DOMO  با ما تماس بگیرید.

پمپ لجن کش چیست

پمپ لجن کش مکانیزمی همانند پمپ های کف کش دارد و در رده پمپ های سانتریفیوژ مستغرق قرار می گیرد. پمپ لجن کش با قرار گرفتن در محلی که سیالات لجن دار قرار دارند ، آن ها را پمپاژ می کند.پمپ لجن کش جهت انتقال انواع فاصلاب های صنعتی و خانگی ، لجن  ، سیالات همراه با ذرات و ... مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ لجن کش دارای الکتروموتوری با کلاس حفاظتی بالا (IP68) می باشد که بسته به غلظت سیال از 750 تا 3000 دور متغیر است. به گونه ای که برای جهت پمپاژ سیالات رقیق به دور بالا و برای پمپاژ سیالات غلیظ تر ، به دور پایین تر نیاز است. پمپ لجن کش از جهت ولتاژی به دو دسته پمپ لجن کش سه فاز و پمپ لجن کش تک فاز طبقه بندی می شوند.

انواع پمپ لجن کش عبارتند از :

 1. پمپ لجن کش استیل
 2. پمپ لجن کش خرد کن دار
 3. پمپ لجن کش ضد انفجار
 4. پمپ لجن کش پنوماتیک

پمپ لجن کش استیل

پمپ لجن کش استیل برای انتقال سیالات اسیدی و خورنده استفاده می شود . این لجن کش ها با بدنه و پروانه ای از جنس استیل 316 یا استیل 304 در مدل های گوناگون تولید می گردد.

پمپ لجن کش خرد کن دار

پمپ لجن کش خردکن دار نوعی از پمپ لجن کش است که قابلیت پمپاژ سیالات دارای الیاف بلند، پارچه، لاستیک و پلاستیک را بدون انسداد مجاری پمپ داشته دارد . در قسمت ورودی این نوع از پمپ لجن کش، تیغه های برنده ای برای خرد و تکه تکه کردن پلاستیک، پارچه، چوب و ... وجود دارد.

پمپ لجن کش ضد انفجار و پمپ لجن کش پنوماتیک

این مدل ها بیشتر برای پمپاژ سیالات قابل اشتعال  و انفجار در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد دارد.

اجزای تشکیل دهنده پمپ لجن کش

کاربرد پمپ لجن کش

از کاربرد های پمپ لجن کش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • پمپ لجن کش لوارا جهت صنایع چوب و کاغذ
 • پمپ لجن کش لوارا جهت صنایع چرم سازی
 • پمپ لجن کش لوارا جهت مزارع پرورش ماهی و میگو
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال آب
 • پمپ لجن کش لوارا جهت کشتارگاه ها
 • پمپ لجن کش لوارا جهت صنایع ساختمانی
 • پمپ لجن کش لوارا جهت نیروگاه هاپمپاژ دوغاب و مواد ساختمانی رقیق
 • پمپ لجن کش لوارا جهت آبیاری باغها و گلخانه ها
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال آب های کثیف
 • پمپ لجن کش لوارا جهت تخلیه پس آبهای باران
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال لجن فعال فاضلاب
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال لجن پسابهاي صنعتي مخلوط
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال فاضلاب خاص با الياف بلند
 • پمپ لجن کش لوارا جهت انتقال فاضلاب صنعتي
 • پمپ لجن کش لوارا   جهت انتقال انتقال انواع فاضلاب خام
 • پمپ لجن کش لوارا جهت لایروبی استخرها، مخازن و چاه ها

انتخاب پمپ لجن کش

برای انتخاب پمپ لجن کش عوامل متعددی وجود دارند که باید آن ها را در نظر گرفت که به بررسی مهم ترین از این عوامل می پردازیم :

ارتفاع

ارتفاع از کف ترین جایی که پمپ لجن کش در آن می نشیند تا بالاترین نقطه ای که سیال را آنجا میریزد مهم ترین عامل در انتخاب پمپ لجن کش است. نکته ای که باید در این عامل در نظر داشت این است که ارتفاع یا هد نامی هر لجن کش آن ارتفاعی است که در آبدهی « صفر » می زند. یعنی در شرایط معمول ارتفاعی کمتر از آنچه بر روی لجن کش ها درج شده است خروجی دارد. لذا بهتر است لجن کش انتخابی چندین متر بالاتر از آنچه نیاز داریم انتخاب شود.برای مثال اگر ارتفاع مورد نیازمان 38 متر است بهتر است لجن کش انتخابی بین 45 تا 50 متر ارتفاع بزند.

قطر خروجی

قطر لوله خروجی نیز عاملی بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم به آب دهی پمپ لجن کش مرتبط است. باید با توجه به حجم آب موجود و همچنین زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب ، قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی لجن کش را انتخاب کرد. قطر های معمول در خروجی لجن کش ها 1 , 1و1/4 , 1و1/2 , 2 , 2 و1/2 , 3 , 4 , 6 , 8 , 12 و ... می باشد که بسته به حجم آب موجود و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. نکته حائز اهمیت درباره قطر خروجی لجن کش این است که نباید در خروجی آن به طور مستقیم تبدیل زد و سایز آن را تغییر داد. چرا که این امر سبب فشار به موتور و در نهایت سوختن آن می شود. بهتر است اگر مجبور به تغییر خروجی لجن کش شدیم ، ابتدا به اندازه حدودا 1.5 متر با سایز اصلی خود لجن کش لوله گذاری شود و از آنجا به بعد تغییر قطر انجام پذیرد. ارتفاع با میزان آبدهی رابطه معکوس دارد.

برق

لجن کش ها معمولا از برق AC تغذیه می کنند و بسته به توان موتور مورد نیاز لجن کش ( که معمولا در سایز های بزرگ توان های بالایی نیاز دارند ) از برق سه فاز یا تک فاز استفاده می کنند. لجن کش سه فاز و لجن کش تکفاز در ایران بیشترین مصرف را دارند.

 

سیستم قطع کننده

به طور کلی می توان لجن کش ها را به گونه ای تنظیم کرد که پس از انتقال حجم مشخصی از آب به طور خودکار لجن کش متوقف شود.برای این کار میتوان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر می توان از قطع کن های برقی که در اصطلاح به آن ها شناور و یا فلوتر گفته می شود بهره برد. فلوتر ها در سایز های محدودی بر روی لجن کش ها آپارات می شوند و مکانیزم عملکرد آن ها به گونه ایست که پس از اینکه سطح آب تا حد مشخصی پایین آمد به طور خودکار لجن کش را خاموش می کند. در مکان هایی که حجم آب محدود است و امکان دارد پس از مدتی آب تمام شود و لجن کش با کارکرد خشک بسوزد بهتر است از لجن کش های فلوتر دار استفاده کرد.لجن کش ها معمولا به صورت ساده و یا فلوتردار تولید می شوند که می توان لجن کش های ساده را نیز فلوتر دار کرد.

تعمیر پمپ لجن کش لوارا 

پمپ لجن کش لوارا  اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ؛ خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ لجن کش لوارا  ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند.تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ لجن کش را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت پمپچی صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.

Less
بیشتر
Showing 1 - 12 of 12 items