پمپ شناور لوارا

پمپ شناور لوارا

57 محصول وجود دارد

پمپ شناور لوارا | پمپ شناور استیل لوارا

پمپ شناور لوارا  یکی از محصولات کمپانی معتبر لوارا ( Lowara ) می باشد که در سال 1986 در ایتالیا تاسیس شد.این برند هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده الکتروپمپ در سراسر جهان می باشد که محصولاتی با استاندارد های روز دنیا را در چرخه تولید دارد. پمپ هاي لوارا از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده كه از آلو...

پمپ شناور لوارا | پمپ شناور استیل لوارا

پمپ شناور لوارا  یکی از محصولات کمپانی معتبر لوارا ( Lowara ) می باشد که در سال 1986 در ایتالیا تاسیس شد.این برند هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده الکتروپمپ در سراسر جهان می باشد که محصولاتی با استاندارد های روز دنیا را در چرخه تولید دارد. پمپ هاي لوارا از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده كه از آلوده شدن آب جلوگيري مي كند. با استفاده از تكنيك جوش ليزري مقاومت مطلوبي در برابر مواد شيميايي خورنده ايجاد می شود. سيستم هاي پيشرفته تنظيم و كنترل در پمپ ها، ايمني و به صرفه بودن استفاده از نیروی آب را به ارمغان مي آورد.

محصولات لوارا عبارتند از:

  1. انواع پمپ های خانگی و مصارف عمومی، مانند مدل های P-PSA-PAB
  2. انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ لوارا مانند مدل های FH - eNSH
  3. انواع پمپ های استیل لوارا مانند مدل های CO - CEA - CA -eSH - HM - HMS
  4. انواع پمپ های خطی لوارا مانند مدل های eLNE - eLNT
  5. انواع پمپ های مستغرق لوارا مانند مدل های DOC - DIWA - DN - DOMO - 1300 - DL - GL
  6. انواع مدل های شناور لوارا eGS - SCUBA - Z6 - Z8
  7. انواع پمپ های خودمکش لوارا مانند مدل های SP - BG
  8. انواع پمپ های طبقاتی لوارا مانند مدل های SV - HM - VM - SVI - 
  9. .انواع بوستر پمپ های لوارا ( Lowara ) 

انواع پمپ شناور لوارا | LOWARA

پمپ شناور استیل لوارا | سری Scuba

پمپ شناور استیل لوارا سری Scuba از سری شناور های 5 اینچی کوپل بسته می باشد جهت انتقال آب تمیز در صنایع مختلف استفاده می شود. این سری از پمپ شناور استیل لوارا  پروانه ای از جنس پلاستیک مهندسی شده ( نوریل ) و بدنه ای استیل 304 دارد که می تواند تا 8 بار فشار و 7.5 متر مکعب بر ساعت آبدهی داشته باشد. پمپ شناور استیل لوارا سری Scuba دارای یک موتور الکتریکی یکپارچه است که توسط آب پمپاژی خنک کاری می شود. این پمپ از یک مکانیکال سیل دوبل از جنس سیلیکون کاربید بهره می برد که سبب می شود هیچگونه نشتی در سیستم رخ ندهد. این سری از پمپ شناور استیل لوارا دارای خروجی 1و1/4 اینچی می باشد که توانایی عبور اجسام معلق را 2.5 mm را دارد. از پمپ شناور استیل لوارا سری Scuba جهت آب رسانی از طریق مخازن ، چاه های 6 اینچی ، سیستم های آبیاری قطره ای و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ شناور استیل لوارا می توان به کیفیت ساخت بالا ، کارایی بالا ، کارکرد روان و بدون صدا و ... اشاره کرد.

نکته مهم : از پمپ شناور استیل لوارا نباید برای انتقال آب در چاه هایی که حاوی شن و ماسه ( حتی به مقدار کم ) است استفاده کرد.

سایر اطلاعات پمپ شناور استیل لوارا  ، کاتالوگ پمپ شناور استیل لوارا   و لیست قیمت پمپ شناور استیل لوارا  را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.پمپچی عرضه کننده پمپ شناور استیل لوارا

حداکثر ارتفاع  : 75.5 متر                           

حداکثر آبدهی : 7 متر مکعب بر ساعت               

قطر خروجی  : از 1 و 1/4 اینچ    

حداکثر دمای سیال : 50 درجه سانتیگراد      

جنس پروانه : نوریل

جنس بدنه : استیل 304

توان الکتروموتور : از 0.55 تا 1.1 کیلووات         

کلاس موتور : F

پمپ شناور استیل لوارا | سری GS

پمپ شناور استیل لوارا  سری GS از سری پمپ های متستغرق لوارا برای چاه های 4 اینچ می باشد که به گونه ای طراحی شده است که عمری طولانی داشته باشد. جنس بدنه این سری از پمپ شناور استیل لوارا استیل بوده توانایی انتقال آب تا 350 متر در ارتفاع با آبدهی 22 متر مکعب بر ساعت را دارد. پمپ شناور استیل لوارا  سری GS را می توان تا حداکثر عمق 300 متری در چاه قرار داد و آب با درجه حرارت 30 درجه سانتی گراد را پمپاژ کرد. پمپ شناور استیل لوارا  سری GS با الکتروموتور های 4 اینچ از 0.25 تا 7.5  کیلووات که بر اساس استاندارد NEMA ساخته شده باشد ، کوپل می شود.از پمپ شناور استیل لوارا سری GS جهت آب رسانی از طریق مخازن ، چاه های 6 اینچی ، سیستم های آبیاری قطره ای و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ شناور استیل لوارا می توان به کیفیت ساخت بالا ، کارایی بالا ، کارکرد روان و بدون صدا و ... اشاره کرد.

نکته مهم : از پمپ شناور استیل لوارا نباید برای انتقال آب در چاه هایی که حاوی شن و ماسه ( حتی به مقدار کم ) است استفاده کرد.

سایر اطلاعات پمپ شناور استیل لوارا  ، کاتالوگ پمپ شناور استیل لوارا   و لیست قیمت پمپ شناور استیل لوارا  را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.پمپچی عرضه کننده پمپ شناور استیل لوارا

حداکثر ارتفاع  : 350 متر                           

حداکثر آبدهی : 22 متر مکعب بر ساعت               

قطر خروجی  : از 32 تا 50

حداکثر دمای سیال : 30 درجه سانتیگراد      

جنس پروانه : پلی کربنات فایبرگلاس

جنس بدنه : استیل 304

توان الکتروموتور : از 0.25 تا 7.5 کیلووات         

کلاس موتور : F


پمپ شناور استیل لوارا | سری Z6 و Z8

پمپ شناور استیل لوارا  سری Z6 و Z8 برای انتقال آب از چاه های 6 و 8 اینچ مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از پمپ شناور استیل لوارا با بدنه و پروانه ای استیل 316 توانایی پمپاژ آب تا دمای 40 درجه و تا ارتفاع 460 متر را دارد. همچین آب دهی این سری حداکثر 78 متر مکعب بر ساعت می باشد. پمپ شناور استیل لوارا  سری Z6 و Z8 با الکتروموتور های استاندارد NEMA از 3 تا 30 کیلووات قابلیت کوپل شدن دارد.این سری از پمپ شناور استیل لوارا را می توان تا حداکثر عمق 350 متری در چاه قرار داد.از پمپ شناور استیل لوارا سری Z6 و Z8 جهت آب رسانی از طریق مخازن ، چاه های 6 اینچی ، سیستم های آبیاری قطره ای و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ شناور استیل لوارامی توان به کیفیت ساخت بالا ، کارایی بالا ، کارکرد روان و بدون صدا و ... اشاره کرد.

نکته مهم : از پمپ شناور استیل لوارا نباید برای انتقال آب در چاه هایی که حاوی شن و ماسه ( حتی به مقدار کم ) است استفاده کرد.

سایر اطلاعات پمپ شناور استیل لوارا  ، کاتالوگ پمپ شناور استیل لوارا   و لیست قیمت پمپ شناور استیل لوارا  را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.پمپچی عرضه کننده پمپ شناور استیل لوارا

حداکثر ارتفاع  : 460 متر                           

حداکثر آبدهی : 78 متر مکعب بر ساعت               

قطر خروجی  : از 65 تا 80

حداکثر دمای سیال : 40 درجه سانتیگراد      

جنس پروانه : استیل 316

جنس بدنه : استیل 316

توان الکتروموتور : از 3 تا 30 کیلووات         

کلاس موتور : B یا F

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر به کاتالوگ پمپ شناور استیل لوارا مراجعه نمایید.

قیمت پمپ شناور لوارا

بازدید کننده گرامی، با توجه به اینکه قیمت پمپ شناور لوارا   در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ شناور لوارا  با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ پمپ شناور استیل لوارا سری Z6
کاتالوگ پمپ شناور استیل لوارا سری Z8

مکانیزم  پمپ شناور | پمپ شناور چیست

پمپ شناور از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق بوده که جهت انتقال آب از چاه ها استفاده می شود.  اساس کار این پمپ ها که با نام های پمپ شناور چاه عمیق یا پمپ شناور کشاورزی بین کشاورزان شناخته می شوند  همانند پمپ های طبقاتی است. بدین ترتیب کـه سیال از چشمه یـا مرکز پروانه اول وارد پمپ شده و پس از خارج شدن از محیط پـروانه وارد طبقه بعدی شده و از خروجی آخرین پـروانه خـارج می شود و بدین تـرتیب فشـار را افزایش می دهد.

پمپ شناور امروزه بیش از نیم قرن است کـه در دنیا رایج است و علاوه بـر صنایع کشاورزی و باغبانی و خانگی در صنایع نفت و گاز نیز نمونه هـای خاص آن مورد استفاده قرار می گیرند. جنس بدنه این پمپ هـا چدن، استیل و در مواقع خاص ممکن است برنزی یـا برنجـی باشد. پروانه ایـن پمپ ها نیز از جنس چـدن، استیل، باکالیت، برنز یا برنج می باشد.

در استفاده از پمپ شناور این نکته بـاید مورد توجه قرار گیرد کـه بـا توجه بـه میزان وجود ماسه در آب یـا سیال، نوع پمپ انتخاب شود. ایـن پمپ ها در انواع خمره ای و تخت وجود دارند کـه نوع خمره ای امـکان پمپاژ سیـال بـا درصد ماسه بیشتری را فراهم می نماید.

برای چاه هایی که آب آن حاوی شن و ماسه حتی به میزان کم است ، استفاده از شناور های استیل به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

الکتروموتور ایـن پمپ هـا از نـوع آب خنک یـا بعضـا روغن خنک است.  یکی از عمومی ترین کاربردهای این پمپ ها چاه های آب می باشد.


پمپ شناور شافت و غلاف

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت به این صورت بود که موتور این پمپ در بیرون از چاه قرار می گرفت و پروانه را به حرکت در می آورد . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است  و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارد خطرناک است.

پمپ شناور استیل

پمپ شناور استیل بسیار ظریف تر از پمپ شناور تخت و معمولی است و برای چاه هایی که قطر دیواره آن ها باریک است بسیار مناسب است. این شناور ها در دو مدل تکفاز و سه فاز به صورت موتور و پمپ جدا عرضه می گردد. این پمپ ها جهت استفاده برای آب زلال م باشد و برای چاه های شن و ماسه دار توصیه نمی گردد.

پمپ شناور تکفاز

پمپ شناور تکفاز که اکثرا از سری شناور های استیل هستند با موتور های تکفاز تا 3 اسب تولید می شوند و جهت مصارفی که در آن آب هیچ گونه شن و ماسه ای ندارد مناسب است.


کاربرد پمپ شناور

کاربرد های پمپ شناور لوارا عبارتند از :

پمپ شناور لوارا جهت فواره ها

پمپ شناور لوارا جهت انتقال آب چاه

پمپ شناور لوارا جهت انتقال آب آبگیر و استخر ها

پمپ شناور لوارا جهت مصارف کشاورزی

پمپ شناور لوارا جهت  آبیاری

پمپ شناور لوارا جهت ايستگاه هاي تقويت فشار

پمپ شناور لوارا جهت مصارف شستشوي صنعتي و سيستمهاي آتش نشاني

پمپ شناور لوارا جهت تأمين آب اضطراري

 


تعمیر پمپ شناور | قطعات پمپ شناور

پمپ شناور لوارا اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ؛ خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ شناور لوارا ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند.تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ شناور را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت پمپچی صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.

Less
بیشتر
Showing 1 - 24 of 57 items