پمپ شناور پنتاکس

پمپ شناور پنتاکس

54 محصول وجود دارد

پمپ شناور استیل پنتاکس

 پنتاکس یکی از معروف ترین پمپ های ایتالیایی داخل بازار ایران می باشد که عمده شهرت خود را مدیون موفقیت پمپ های خانگی پنتاکس در بازار است.محصولات پنتاکس در بیش از 100 کشور در دسترس هستند و این خود گویای موفقیت و کیفیت این برند ایتالیایی می باشد.پنتاکس با داشتن جدید ترین تکنولوژی های ساخت پمپ در اروپا توانسته برای رقبای مطرح...

پمپ شناور استیل پنتاکس

 پنتاکس یکی از معروف ترین پمپ های ایتالیایی داخل بازار ایران می باشد که عمده شهرت خود را مدیون موفقیت پمپ های خانگی پنتاکس در بازار است.محصولات پنتاکس در بیش از 100 کشور در دسترس هستند و این خود گویای موفقیت و کیفیت این برند ایتالیایی می باشد.پنتاکس با داشتن جدید ترین تکنولوژی های ساخت پمپ در اروپا توانسته برای رقبای مطرح خود خط و نشان بکشد.

محصولات شرکت پنتاکس عبارتند از:

  • انواع پمپ آب خانگی و مصارف عمومی، مانند مدل های CM - CB - PM 
  • انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ پنتاکس مانند مدل های CR - CS - CH - CA - CMnorm
  • انواع پمپ های استیل پنتاکس مانند مدل های INOX - MPX 
  • انواع پمپ های مستغرق پنتاکس مانند مدل های GM - GQG - GXR - GX - GQR - MP
  • انواع مدل های شناور پنتاکس DP - DX - DG - DH - DV - DM - DC - DT
  • انواع پمپ های خودمکش پنتاکس مانند مدل های CAM - JMC - CAB - INOX - AP
  • انواع پمپ های طبقاتی پنتاکس مانند مدل های  MXP - ULTRA 3 - ULTRA 7 - MP_A - ULTRA_V - 
  • انواع بوستر الکتروپمپ پنتاکس

انواع پمپ شناور پنتاکس

پمپ شناور استیل پنتاکس | سری 5PES

سری 5PES پمپ شناور استیل پنتاکس از سری پمپ های شناور چند طبقه می باشد که جهت پمپاژ آب تمیز از چاه های عمیق کاربرد دارد. این سری از پمپ شناور استیل پنتاکس با بدنه به قطر 5 اینچ توانایی پمپاژ تا ارتفاع 90 متر را دارد. تمامی مدل های پمپ شناور استیل پنتاکس سری 5PES دارای خروجی 1 و 1/4 اینچ می باشد.  جنس بدنه و پروانه در این سری از پمپ شناور استیل پنتاکس استیل 304 است و توانایی انتقال آب تا دمای 40 درجه سانتی گراد را دارد.از ویژگی پمپ شناور استیل پنتاکس می توان به کیفیت ساخت بالا ، کارایی بالا ، کارکرد روان و بدون صدا ،  و ... اشاره کرد.

نکته مهم : از پمپ شناور استیل پنتاکس نباید برای انتقال آب در چاه هایی که حاوی شن و ماسه ( حتی به مقدار کم ) است استفاده کرد.

سایر اطلاعات پمپ شناور استیل پنتاکس ، کاتالوگ پمپ شناور استیل پنتاکس و لیست قیمت پمپ شناور استیل پنتاکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده پمپ شناور استیل پنتاکس

حداکثر ارتفاع  : 75 متر                           

حداکثر آبدهی : 7.2 متر مکعب بر ساعت               

قطر خروجی  : 1 و 1/4 اینچ    

حداکثر دمای سیال : 40 درجه سانتیگراد      

انتقال ذرات جامد حداکثر تا : 2.5 mm

جنس پروانه : تکنو پلیمر

جنس بدنه : استیل 304

توان الکتروموتور : از 0.75 تا 1.5 کیلووات       

مکانیکال سیل : Sic / Sic / NBR

 پمپ شناور استیل پنتاکس | سری 4S

پمپ شناور استیل پنتاکس سری 4S برای چاه های 4 اینچ قابل استفاده می باشد. این سری از  پمپ شناور استیل پنتاکس معادل سری GS پمپ شناور لوارا می باشد که توانایی پمپاژ آب تا ارتفاع 322 را دارد. این سری در دو سایز 1و1/4 اینچ و 2 اینچ و دو مدل تکفازو سه فاز عرضه می گردد. جنس بدنه این سری از  پمپ شناور استیل پنتاکس استیل 304 و جنس پروانه از نوریل مقاومت بالا می باشد.  پمپ شناور استیل پنتاکس سری 4S  با الکتروموتور های شناور تحت استاندارد NEMA از 1 تا 7.5 اسب کوپل می شود.از ویژگی پمپ شناور استیل پنتاکس می توان به کیفیت ساخت بالا ، کارایی بالا ، کارکرد روان و بدون صدا ،  و ... اشاره کرد.

نکته مهم : از پمپ شناور استیل پنتاکس نباید برای انتقال آب در چاه هایی که حاوی شن و ماسه ( حتی به مقدار کم ) است استفاده کرد.

سایر اطلاعات پمپ شناور استیل پنتاکس ، کاتالوگ پمپ شناور استیل پنتاکس و لیست قیمت پمپ شناور استیل پنتاکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده پمپ شناور استیل پنتاکس

حداکثر ارتفاع  : 322 متر                           

حداکثر آبدهی : 24 متر مکعب بر ساعت               

قطر خروجی  : 1 و 1/4 - 2 اینچ    

حداکثر دمای سیال : 40 درجه سانتیگراد      

جنس پروانه : نوریل

جنس بدنه : استیل 304

توان الکتروموتور : از 0.75 تا 5.5 کیلووات       

کلاس حفاظتی : IP68

مکانیزم  پمپ شناور | پمپ شناور چیست

پمپ شناور از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق بوده که جهت انتقال آب از چاه ها استفاده می شود.  اساس کار این پمپ ها که با نام های پمپ شناور چاه عمیق یا پمپ شناور کشاورزی بین کشاورزان شناخته می شوند  همانند پمپ های طبقاتی است. بدین ترتیب کـه سیال از چشمه یـا مرکز پروانه اول وارد پمپ شده و پس از خارج شدن از محیط پـروانه وارد طبقه بعدی شده و از خروجی آخرین پـروانه خـارج می شود و بدین تـرتیب فشـار را افزایش می دهد.

پمپ شناور امروزه بیش از نیم قرن است کـه در دنیا رایج است و علاوه بـر صنایع کشاورزی و باغبانی و خانگی در صنایع نفت و گاز نیز نمونه هـای خاص آن مورد استفاده قرار می گیرند. جنس بدنه این پمپ هـا چدن، استیل و در مواقع خاص ممکن است برنزی یـا برنجـی باشد. پروانه ایـن پمپ ها نیز از جنس چـدن، استیل، باکالیت، برنز یا برنج می باشد.

در استفاده از پمپ شناور این نکته بـاید مورد توجه قرار گیرد کـه بـا توجه بـه میزان وجود ماسه در آب یـا سیال، نوع پمپ انتخاب شود. ایـن پمپ ها در انواع خمره ای و تخت وجود دارند کـه نوع خمره ای امـکان پمپاژ سیـال بـا درصد ماسه بیشتری را فراهم می نماید.

برای چاه هایی که آب آن حاوی شن و ماسه حتی به میزان کم است ، استفاده از شناور های استیل به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

الکتروموتور ایـن پمپ هـا از نـوع آب خنک یـا بعضـا روغن خنک است.  یکی از عمومی ترین کاربردهای این پمپ ها چاه های آب می باشد.


پمپ شناور شافت و غلاف

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت به این صورت بود که موتور این پمپ در بیرون از چاه قرار می گرفت و پروانه را به حرکت در می آورد . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است  و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارد خطرناک است.

پمپ شناور استیل

پمپ شناور استیل بسیار ظریف تر از پمپ شناور تخت و معمولی است و برای چاه هایی که قطر دیواره آن ها باریک است بسیار مناسب است. این شناور ها در دو مدل تکفاز و سه فاز به صورت موتور و پمپ جدا عرضه می گردد. این پمپ ها جهت استفاده برای آب زلال م باشد و برای چاه های شن و ماسه دار توصیه نمی گردد.

پمپ شناور تکفاز

پمپ شناور تکفاز که اکثرا از سری شناور های استیل هستند با موتور های تکفاز تا 3 اسب تولید می شوند و جهت مصارفی که در آن آب هیچ گونه شن و ماسه ای ندارد مناسب است.


کاربرد پمپ شناور

کاربرد های پمپ شناور پنتاکس عبارتند از :

پمپ شناور استیل پنتاکس جهت فواره ها

پمپ شناور استیل پنتاکس جهت انتقال آب چاه

پمپ شناور استیل پنتاکس جهت انتقال آب آبگیر و استخر ها

پمپ شناور استیل پنتاکس جهت مصارف کشاورزی

پمپ شناور استیل پنتاکس جهت  آبیاری

پمپ شناور استیل پنتاکس جهت ايستگاه هاي تقويت فشار

پمپ شناور استیل پنتاکس جهت مصارف شستشوي صنعتي و سيستمهاي آتش نشاني

پمپ شناور استیل پنتاکس جهت تأمين آب اضطراري

 


تعمیر پمپ شناور | قطعات پمپ شناور

پمپ شناور استیل پنتاکس اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ؛ خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ شناور پنتاکس ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند.تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ شناور را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت پمپچی توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. 

Less
بیشتر
Showing 1 - 24 of 54 items