پمپ شناور پمپیران

پمپ شناور پمپیران

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

پمپ شناور پمپیران

پمپيران بی شک معروف ترین برند صنعتی داخل کشور در زمینه تولید پمپ می باشد که از سال 1354 تجت  لیسانس شرکت KSB آلمان شروع به فعالیت نمود.پمپیران با بیش از 400 کارمند توانسته است با ارائه کیفیتی مطلوب در بازار پمپ کشور به جایگاه مطلوبی دست یابد.شرکت پمپیران پمپ های تولیدی خــود را مطابق استــانــداردهای جهانی ISO 9908 و ISO 9906 ...

پمپ شناور پمپیران

پمپيران بی شک معروف ترین برند صنعتی داخل کشور در زمینه تولید پمپ می باشد که از سال 1354 تجت  لیسانس شرکت KSB آلمان شروع به فعالیت نمود.پمپیران با بیش از 400 کارمند توانسته است با ارائه کیفیتی مطلوب در بازار پمپ کشور به جایگاه مطلوبی دست یابد.شرکت پمپیران پمپ های تولیدی خــود را مطابق استــانــداردهای جهانی ISO 9908 و ISO 9906 و IEC 34 تولید می کند.وجود آزمایشگاههای مجهز و بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر در پمپيران  یکی از مهم ترین دلایل تولید محصولات با کیفیت در صنایع پمپ سازی و همچنین شرکت پمپيران است. 

 محصولات پمپیران عبارتند از :

 1. الکتروموتور های شناور چاه عمیق پمپیران
 2. پمپ های گریز از مرکز پمپیران
 3. پمپ های طبقاتی فشار قوی پمپیران
 4. پمپ های گریز مرکز گل کش پمپیران
 5. پمپ های سیرکولاتور آب گرم پمپیران
 6. پمپ های کفکش شناور پمپیران
 7. پمپ های کفکش شناور  پمپیران
 8. پمپ های ملخی شناور پمپیران
 9. پمپ های فولادی نفت و گاز و و پتروشیمی پمپیران
 10. پمپ های دو مکشه پمپیران
 11. و سایر محصولات صنعتی دیگر پمپیران

پمپ شناور پمپیران

پمپ شناور پمپیران یا پمپ شناور چاه عمیق از دسته پمپ های مستغرق می باشد که جهت انتقال آب از چاه و استخر برای مصارف کشاورزی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ شناور پمپیران در سایز های گسترده از 1 و 1/2 تا 8 اینچ و با فشار های مختلف تولید می شود. ظرفیت آبدهی پمپ شناور پمپیران از 5 تا 650 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع 300 متر می باشد. جنس بدنه و پروانه در اکثر مدل های پمپ شناور پمپیران چدن می است و توانایی انتقال آب (با املاح نا چیز ) را تا دمای 30 درجه سانتی گراد دارد. پمپ شناور پمپیران دارای سوپاپ بوده و در دو نوع تخت و خمره ای عرضه می شود.پمپ شناور پمپیران بسته به سایز خروجی و هد و دبی مورد نیاز با الکتروموتور هایی از 5.5 تا 350 اسب بخار عرضه می شود. از ویژگی های پمپ شناور پمپیران می توان راندمان بالا ، هزینه نگهداری پایین ، کارکرد بی صدا ، استحکام بالا ، نصب آسان و سریع و ...را نام برد. از پمپ شناور پمپیران جهت انتقال مایعات تمیز از اعماق زمین به بالا ، سیرکولاسیون آب مخازن ، سیستم های خنک سازی ، انتقال آب در تصفیه خانه ها ، انتقال آب دریا و ... استفاده می شود.

سایر اطلاعات پمپ شناور پمپیران، کاتالوگ پمپ شناور پمپیران و قیمت پمپ شناور پمپیران را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپ چی عرضه کننده پمپ شناور پمپیران

حداکثر ارتفاع  : 300 متر                           

حداکثر آبدهی : 650 متر مکعب بر ساعت               

قطر خروجی  : از 1 و 1/2  تا 8 اینچ    

حداکثر دمای سیال : 30 درجه سانتیگراد      

جنس پروانه :چدن

جنس بدنه : چدن          

توان الکتروموتور : از 5/5 تا 350 اسب بخار             

کلاس حفاظتی : IP68

قیمت پمپ شناور پمپیران

بازدید کننده گرامی، با توجه به اینکه قیمت پمپ شناور پمپیران در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ شناور پمپیران  با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ پمپ شناور پمپیران

مکانیزم  پمپ شناور | پمپ شناور چیست

پمپ شناور از دسته پمپ های سانتریفیوژ مستغرق بوده که جهت انتقال آب از چاه ها استفاده می شود.  اساس کار این پمپ ها که با نام های پمپ شناور چاه عمیق یا پمپ شناور کشاورزی بین کشاورزان شناخته می شوند  همانند پمپ های طبقاتی است. بدین ترتیب کـه سیال از چشمه یـا مرکز پروانه اول وارد پمپ شده و پس از خارج شدن از محیط پـروانه وارد طبقه بعدی شده و از خروجی آخرین پـروانه خـارج می شود و بدین تـرتیب فشـار را افزایش می دهد.

پمپ شناور امروزه بیش از نیم قرن است کـه در دنیا رایج است و علاوه بـر صنایع کشاورزی و باغبانی و خانگی در صنایع نفت و گاز نیز نمونه هـای خاص آن مورد استفاده قرار می گیرند. جنس بدنه این پمپ هـا چدن، استیل و در مواقع خاص ممکن است برنزی یـا برنجـی باشد. پروانه ایـن پمپ ها نیز از جنس چـدن، استیل، باکالیت، برنز یا برنج می باشد.

در استفاده از پمپ شناور این نکته بـاید مورد توجه قرار گیرد کـه بـا توجه بـه میزان وجود ماسه در آب یـا سیال، نوع پمپ انتخاب شود. ایـن پمپ ها در انواع خمره ای و تخت وجود دارند کـه نوع خمره ای امـکان پمپاژ سیـال بـا درصد ماسه بیشتری را فراهم می نماید.

برای چاه هایی که آب آن حاوی شن و ماسه حتی به میزان کم است ، استفاده از شناور های استیل به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

الکتروموتور ایـن پمپ هـا از نـوع آب خنک یـا بعضـا روغن خنک است.  یکی از عمومی ترین کاربردهای این پمپ ها چاه های آب می باشد.


پمپ شناور شافت و غلاف

مکانیزم کار پمپ های شافت و غلاف که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت به این صورت بود که موتور این پمپ در بیرون از چاه قرار می گرفت و پروانه را به حرکت در می آورد . این بیرون بودن موتور از چاه از طرفی موجب تعمیر راحت الکتروموتور است  و از طرفی نیاز به موتور های IP بالا را کاهش می دهد. اما از طرف دیگر هم الکتروموتور به دلیل نمایان بودن برای مکان هایی که امنیت ندارد خطرناک است.

پمپ شناور استیل

پمپ شناور استیل بسیار ظریف تر از پمپ شناور تخت و معمولی است و برای چاه هایی که قطر دیواره آن ها باریک است بسیار مناسب است. این شناور ها در دو مدل تکفاز و سه فاز به صورت موتور و پمپ جدا عرضه می گردد. این پمپ ها جهت استفاده برای آب زلال م باشد و برای چاه های شن و ماسه دار توصیه نمی گردد.

پمپ شناور تکفاز

پمپ شناور تکفاز که اکثرا از سری شناور های استیل هستند با موتور های تکفاز تا 3 اسب تولید می شوند و جهت مصارفی که در آن آب هیچ گونه شن و ماسه ای ندارد مناسب است.


کاربرد پمپ شناور

کاربرد های پمپ شناور پمپیران عبارتند از :

پمپ شناور پمپیران جهت فواره ها

پمپ شناور پمپیران جهت انتقال آب چاه

پمپ شناور پمپیران جهت انتقال آب آبگیر و استخر ها

پمپ شناور پمپیران جهت مصارف کشاورزی

پمپ شناور پمپیران جهت  آبیاری

پمپ شناور پمپیران جهت ايستگاه هاي تقويت فشار

پمپ شناور پمپیران جهت مصارف شستشوي صنعتي و سيستمهاي آتش نشاني

پمپ شناور پمپیران جهت تأمين آب اضطراري

 


تعمیر پمپ شناور | قطعات پمپ شناور

پمپ شناور پمپیران اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ؛ خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ شناور پمپیران ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند.تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ شناور را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت پمپچی توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.

Less
بیشتر