پمپ طبقاتی پنتاکس

پمپ طبقاتی پنتاکس

28 محصول وجود دارد

پمپ طبقاتی پنتاکس | پمپ عمودی PENTAX

پمپ طبقاتی پنتاکسیکی از معروف ترین پمپ های ایتالیایی داخل بازار ایران می باشد که عمده شهرت خود را مدیون موفقیت پمپ های خانگی پنتاکس در بازار است.محصولات پنتاکس در بیش از 100 کشور در دسترس هستند و این خود گویای موفقیت و کیفیت این برند ایتالیایی می باشد.پنتاکس با داشتن جدید ترین تکنولوژی های ساخت پمپ در اروپا ...

پمپ طبقاتی پنتاکس | پمپ عمودی PENTAX

پمپ طبقاتی پنتاکسیکی از معروف ترین پمپ های ایتالیایی داخل بازار ایران می باشد که عمده شهرت خود را مدیون موفقیت پمپ های خانگی پنتاکس در بازار است.محصولات پنتاکس در بیش از 100 کشور در دسترس هستند و این خود گویای موفقیت و کیفیت این برند ایتالیایی می باشد.پنتاکس با داشتن جدید ترین تکنولوژی های ساخت پمپ در اروپا توانسته برای رقبای مطرح خود خط و نشان بکشد.

محصولات شرکت پنتاکس عبارتند از:

 • انواع پمپ آب خانگی و مصارف عمومی، مانند مدل های CM - CB - PM 
 • انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ پنتاکس مانند مدل های CR - CS - CH - CA - CMnorm
 • انواع پمپ استیل پنتاکس مانند مدل های INOX - MPX 
 • انواع پمپ مستغرق پنتاکس مانند مدل های GM - GQG - GXR - GX - GQR - MP
 • انواع پمپ شناور پنتاکس DP - DX - DG - DH - DV - DM - DC - DT
 • انواع پمپ خودمکش پنتاکس مانند مدل های CAM - JMC - CAB - INOX - AP
 • انواع پمپ های طبقاتی پنتاکس مانند مدل های  MXP - ULTRA 3 - ULTRA 7 - MP_A - ULTRA_V - 
 • انواع بوستر الکتروپمپ پنتاکس

انواع پمپ طبقاتی پنتاکس | PENTAX

پمپ طبقاتی پنتاکس | عمودی  سری ULTRA V/L

پمپ طبقاتی پنتاکسعمودی سری ULTRA V/L از سری پمپ های طبقاتی عمودی جهت افزایش فشار در سیستم های آب رسانی می باشد.بدنه این پمپ چدن و پروانه های آن نوریل و سیستم آب بند آن مکانیکال سیل است.حداکثر فشار کاری این پمپ 14 بار است که با این میزان می توان از پمپ طبقاتی پنتاکس سری ULTRA V/L در سیستم های آب شیرین کن ، بوسترپمپ های آتش نشانی ، دیگ های بخار و ... استفاده کرد. از ویژگی های پمپ طبقاتی پنتاکس عمودی سری ULTRA V/L می توان به کارکرد کم صدا ، راندمان بالا ، طراحی یک پارچه ، تعمیرات و نگهداری آسان و ... اشاره کرد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی پنتاکس، کاتالوگ  پمپ طبقاتی پنتاکس و لیست قیمت  پمپ طبقاتی پنتاکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی صنعت عرضه کننده پمپ طبقاتی پنتاکس

حداکثر فشار کاری: 14 بار                            

حداکثر آبدهی : 24 متر مکعب بر ساعت

توان موتور : 0.75 تا 5.7 کیلووات                      

کلاس حفاظتی: IP 55        

قطر ورود : 1,1/4 - 1,1/2 - 2 اینچ                  

قطر خروجی: از 1,1/4 - 1,1/2 - 2 اینچ       

جنس بدنه : چدن                                        

دما : 5 + تا 40

جنس شافت : استیل                                

جنس پروانه : نوریل 


پمپ طبقاتی پنتاکس | عمودی سری ULTRA SV

پمپ طبقاتی پنتاکسعمودی  سری ULTRA SV از پمپ های مشهور و بسیار پر کاربرد پنتاکس می باشد که در صنایع غذایی کاربرد بسیار دارد.این پمپ در سری SV و SL  بدنه چدن و در سری SLX بدنه استنلس استیل 304 دارد و فرق آن با سری V در جنس پروانه است که در سری SV  جنس پروانه ها استنلس استیل 304 می باشد.کاربرد پمپ طبقاتی پنتاکس عمودی سری ULTRA SV در سیستم های آب شیرین کن ، بوسترپمپ های آتش نشانی ، دیگ های بخار و ... می باشد. از ویژگی های پمپ طبقاتی پنتاکس عمودی سری ULTRA SV می توان به کارکرد کم صدا ، راندمان بالا ، طراحی یک پارچه ، تعمیرات و نگهداری آسان و ... اشاره کرد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی پنتاکس، کاتالوگ پمپ طبقاتی پنتاکس و لیست قیمت  پمپ طبقاتی پنتاکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده پمپ طبقاتی پنتاکس

حداکثر فشار کاری: 14 بار                            

حداکثر آبدهی : 24 متر مکعب بر ساعت

توان موتور : 0.75 تا 5.7 کیلووات                      

کلاس حفاظتی: IP 55        

قطر ورود : 1,1/4 - 1,1/2 - 2 اینچ                  

قطر خروجی: از 1,1/4 - 1,1/2 - 2 اینچ       

جنس بدنه : چدن                                        

دما : 5 + تا 90

جنس شافت : استیل                                

جنس پروانه : استنلس استیل 304

 

پمپ طبقاتی پنتاکس | سری MP A

پمپ طبقاتی پنتاکس سری MP A از پمپ های طبقاتی افقی پنتاکس می باشد که خودمکش بوده و برای سیستم های تقویت فشار کوچک و متوسط کاربرد فراوانی دارد.بدنه این پمپ چدنی و پروانه های آن نوریل و سیستم آب بندی مکانیکال سیل ( گرافیت - کربن)  می باشد. پمپ طبقاتی پنتاکس سری MP A  فشار 6 بار دارد و تا 50 درجه سانتی گراد دما را تحمل میکند.از ویژگی های  پمپ طبقاتی پنتاکس سری MP A  می توان به کارکرد روان ، دوام و قابلیت اطمینان بالا ، بدون صدا و ارتعاش ، طراحی یکپارچه و ... اشاره کرد. این پمپ در صنایع غذایی ، سیمان ، مسکونی ، لبنی ، بوسترپمپ ها ، آبیاری قطره ای و ... کاربرد دارد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی پنتاکس، کاتالوگ  پمپ طبقاتی پنتاکس و لیست قیمت  پمپ طبقاتی پنتاکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده پمپ طبقاتی پنتاکس

حداکثر فشار کاری: 6 بار                              

حداکثر آبدهی : 5 متر مکعب بر ساعت

توان موتور : 0.59 تا 0.88 کیلووات                 

کلاس حفاظتی: IP 44        

قطر ورود : 1  اینچ                                      

قطر خروجی: از 1 اینچ       

جنس بدنه : چدن                                       

حداکثر  دما : 50 درجه سانتی گراد

جنس شافت : استیل                                  

جنس پروانه : نوریل


 پمپ طبقاتی پنتاکس | سری MPX

پمپ طبقاتی پنتاکسسری MPX از پمپ های طبقاتی افقی پنتاکس می باشد که خودمکش بوده و برای سیستم های تقویت فشار کوچک و متوسط کاربرد فراوانی دارد.بدنه این پمپ استیل 304 و پروانه های آن نوریل و سیستم آب بندی مکانیکال سیل ( گرافیت - کربن)  می باشد. پمپ طبقاتی پنتاکس سری MPX  فشار 6 بار دارد و تا 50 درجه سانتی گراد دما را تحمل میکند.از ویژگی های پمپ طبقاتی پنتاکسسری MPX  می توان به کارکرد روان ، دوام و قابلیت اطمینان بالا ، بدون صدا و ارتعاش ، طراحی یکپارچه و ... اشاره کرد. این پمپ در صنایع غذایی و لبنی کاربرد های فراوانی دارد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی پنتاکس ، کاتالوگ  پمپ طبقاتی پنتاکس و لیست قیمت  پمپ طبقاتی پنتاکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده پمپ طبقاتی پنتاکس

حداکثر فشار کاری: 6 بار                              

حداکثر آبدهی : 5 متر مکعب بر ساعت

توان موتور : 0.74 تا 0.88 کیلووات                   

کلاس حفاظتی: IP 44        

قطر ورود : 1  اینچ                                      

قطر خروجی: از 1 اینچ       

جنس بدنه : استیل 304                              

حداکثر  دما : 50 درجه سانتی گراد

جنس شافت : استیل                                  

جنس پروانه : نوریل

 پمپ طبقاتی پنتاکس | سری ULTRA

پمپ طبقاتی پنتاکس سری ULTRA از محصولات استیل افقی پنتاکس می باشد. این پمپ دارای بدنه استیل304 و پروانه های نوریل است و تا دمای 35 درجه سانتی گراد سیال تمیز را پمپاژ میکند.مدل دیگر سری ULTRA سری ULTRA S می باشد که تفاوت آن با مدل ULTRA در جنس پروانه است که پروانه آن استیل می باشد.ماکسیمم فشار کاری  پمپ طبقاتی سری ULTRA  پنتاکس 8.5 بار است. از این پمپ طبقاتی جهت تقویت فشار در سیستم های خنک کننده ، دیگ های بخار ، بوسترپمپ های آتش نشانی ، آبیاری قطره ای و ... استفاده می شود.  پمپ طبقاتی پنتاکس سری ULTRA کم صدا ، راندمان بالا ، تولید شده با بالاترین کیفیت و در طیف گسترده ای می باشد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی پنتاکس ، کاتالوگ  پمپ طبقاتی پنتاکس و لیست قیمت  پمپ طبقاتی پنتاکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی صنعت عرضه کننده پمپ طبقاتی پنتاکس

حداکثر فشار کاری: 8.5 بار                              

حداکثر آبدهی : 25 متر مکعب بر ساعت

توان موتور :  0.37 تا 3 کیلووات                        

کلاس حفاظتی: IP 44        

قطر ورود : 1 - 1,1/4 - 1,1/2 - 2 اینچ                

قطر خروجی: از 1 - 1,1/4 - 1,1/2   اینچ 

جنس بدنه : استیل 304                              

حداکثر  دما : 35 درجه سانتی گراد

جنس شافت : استیل                                  

جنس پروانه : نوریل

قیمت پمپ طبقاتی پنتاکس

بازدید کننده گرامی، با توجه به اینکه قیمت پمپ طبقاتی پنتاکس در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ طبقاتی پنتاکس با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ  پمپ طبقاتی پنتاکس ULTRA

در این زمینه بیشتر بدانید :

پنتاکس را بهتر بشناسیم

پمپ طبقاتی گراندفوس

پمپ طبقاتی لوارا

پمپ طبقاتی ابارا

پمپ طبقاتی پمپیران


پمپ طبقاتی چیست

پمپ های طبقاتی از دسته پمپ های سانتریفیوژ هستند که بصورت افقی یـا عمودی هستند. ایـن پمپ ها از جنس استیل یـا چدن ساخته می شوند و کاربردهای متنوع و فراوانی دارند. بـه جهت پمپـاژ آب بـا هد 350 متر لازم است پروانه پمپ یک طبقه (سانتریفیوژ تک پروانه) بـا دور 7500RPM دوران نمـاید و قطر آن بسیار بزرگ باشد، از همین رو اگر به جای یک طبقه از چند طبقه استفاده شود علاوه بر امکان کاهش دور می توان قطر پروانه ها را کاهش داد.  

 در پمپ های طبقاتی تعدادی پروانه و دیفیوزر بصورت سری روی محور قرار گرفته بـه نحوی که سیال از خروجی پروانه اول وارد ورودی پروانه دوم می شود و با این عمل به فشارهای بالاتری می توان دست پیدا نمود. با توجه به موارد ذکر شده، فشار کلی پمپ های طبقاتی برابر با حاصل جمع فشارهای هر طبقه است. پمپ های طبقـاتی یک واحد حجم مشخص سیـال را بـا توان مصرفی کمتر نسبت بـه الکتروپمپ هـای تک پـروانه بـه ارتفاع لازم می رساند. لازم بذکر است کـه پمپ های طبقاتی عمودی به نسبت پمپ های طبقاتی افقی در شرایط یکسان هد و دبی، فضای کمتری اشغال نموده و استهلاک آنها کمتر و صدای کمتری نیز تولید می نمایند.


کاربرد پمپ طبقاتی پنتاکس

پمپ طبقاتی دارای کاربرد های گسترده ای می باشد که برخی از آن ها عبارتند از :

 • پمپ طبقاتی پنتاکس جهت سیستم های آب شیرین کن
 • پمپ طبقاتی پنتاکس جهت بوستر پمپ های آب رسانی
 • پمپ طبقاتی پنتاکس جهت آب رسانی به بویلر ها
 • پمپ طبقاتی پنتاکس جهت سیستم های تهویه و مطبوع
 • پمپ طبقاتی پنتاکس جهت آب نما ها و فواره ها

قطعات پمپ طبقاتی پنتاکس

برخی قطعات پمپ طبقاتی پنتاکس به مرور زمان دچار استهلاک شده و نیاز به تعویض دارند. که می توان از این قطعات به پروانه ها و مکانیکال سیل آن اشاره کرد.اما متاسفانه دسترسی به این قطعات به دلیل کمبود در بازار به راحنی امکان پذیر نیست .شرکت پمپچی صنعت در راستای تکمیل تعهدات خود به مشتریان ، آماده خدمت رسانی در تامین انواع قطعات پمپ طبقاتی پنتاکس می باشد.با ما تماس بگیرید.


تعمیر پمپ طبقاتی پنتاکس

پمپ طبقاتی پنتاکس اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ؛ خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ طبقاتی پنتاکس ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند.تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ طبقاتی پنتاکس را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ،  شرکت پمپچی صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.

Less
بیشتر
Showing 1 - 24 of 28 items