پمپ طبقاتی لوارا

پمپ طبقاتی لوارا

یک محصول وجود دارد.

پمپ طبقاتی لوارا | پمپ عمودی Lowara

پمپ طبقاتی لوارا یکی از محصولات کمپانی معتبر لوارا ( Lowara ) می باشد که در سال 1986 در ایتالیا تاسیس شد.این برند هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده الکتروپمپ در سراسر جهان می باشد که محصولاتی با استاندارد های روز دنیا را در چرخه تولید دارد. پمپ هاي لوارا از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده كه از آلوده ش...

پمپ طبقاتی لوارا | پمپ عمودی Lowara

پمپ طبقاتی لوارا یکی از محصولات کمپانی معتبر لوارا ( Lowara ) می باشد که در سال 1986 در ایتالیا تاسیس شد.این برند هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده الکتروپمپ در سراسر جهان می باشد که محصولاتی با استاندارد های روز دنیا را در چرخه تولید دارد. پمپ هاي لوارا از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده كه از آلوده شدن آب جلوگيري مي كند. با استفاده از تكنيك جوش ليزري مقاومت مطلوبي در برابر مواد شيميايي خورنده ايجاد می شود. سيستم هاي پيشرفته تنظيم و كنترل در پمپ ها، ايمني و به صرفه بودن استفاده از نیروی آب را به ارمغان مي آورد.

محصولات لوارا عبارتند از:

 1. انواع پمپ های خانگی و مصارف عمومی، مانند مدل های P-PSA-PAB
 2. انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ لوارا مانند مدل های FH - eNSH
 3. انواع پمپ های استیل لوارا مانند مدل های CO - CEA - CA -eSH - HM - HMS
 4. انواع پمپ های خطی لوارا مانند مدل های eLNE - eLNT
 5. انواع پمپ های مستغرق لوارا مانند مدل های DOC - DIWA - DN - DOMO - 1300 - DL - GL
 6. انواع مدل های شناور لوارا eGS - SCUBA - Z6 - Z8
 7. انواع پمپ های خودمکش لوارا مانند مدل های SP - BG
 8. انواع پمپ های طبقاتی لوارا مانند مدل های SV - HM - VM - SVI - 
 9. .انواع بوستر پمپ های لوارا ( Lowara ) 

انواع پمپ طبقاتی لوارا

پمپ طبقاتی عمودی  لوارا سری SV

پمپ طبقاتی عمودی لوارا سری SV از سری پمپ طبقاتی استیل عمودی لوارا است که قادر به رفع نیازهای طیف گسترده ای از کاربران و بسیاری از طرح های صنعتی می باشد.همه ی پمپ های سری SV لوارا  با الکتروموتور استاندارد IE3 کوپله شده است.در این سری برای تعویض مکانیکال سیل نیازی به دمونتاژ کردن پمپ نیست.اجزای پمپ طبقاتی لوارا سری SV از مقاوم ترین متریال ساخته شده اند که همین امر سبب شده تا از پمپ طبقاتی عمودی  لوارا سری SV بتوان جهت کاربرد های مختلف و تحت فشار مانند تامین آب بویلر ها استفاده کرد. از کاربرد های پمپ طبقاتی لوارا سری SV میتوان به افزایش فشار آب در بخش های صنعتی، کشاورزی و ساختمانی ، سیستم های حرارتی و تهویه مطبوع ،دیگهای بخار ، دستگاه های تصفیه آب RO و آب شیرین کن و بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی و ... اشاره کرد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی عمودی  لوارا ، کاتالوگ پمپ طبقاتی عمودی  لوارا  و لیست قیمت پمپ طبقاتی عمودی  لوارا سری SV را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده پمپ طبقاتی لوارا

حداکثر فشار کاری: 40 بار                              

آبدهی : از 160 متر مکعب بر ساعت

توان موتور : 0.37 تا 55 کیلووات                    

کلاس حفاظتی: IP 55        

قطر ورود : از 50 تا 100                                

قطر خروجی: از 25 تا 100   

جنس بدنه : استیل                                      

حدکاکثر دما : 120

جنس مکانیکال سیل :سرامیک/کربن/EPDM    

جنس پروانه :استیل 


پمپ طبقاتی لوارا سری HM

پمپ طبقاتی لوارا سری HM از سری پمپ های طبقاتی افقی لوارا می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی روز به کیفیت و راندمان بالایی دست یافته است. سری HM لوارا با داشتن ورق ضخیم پوشش ، یاتاقان های با کیفیت بالا و همچنین استفاده از استیل عمر کاری بالایی دارد. پمپ طبقاتی لوارا سری HMفشار کاری 16 بار و حداکثر دبی 29 متر مکعب بر ساعت دارد.  از این پمپ جهت مصارف صنعتی و خانگی گوناگونی نظیر شست و شو ، تصفیه آب و ... استفاده می شود. از ویژگی های پمپ طبقاتی لوارا سری HM می توان به کارکرد کم صدا ،موجود در رنج های مختلف ، راندمان بالا ، الکتروموتور IE3 ، طراحی قدرتمند و ... اشاره کرد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی لوارا سری HM ، کاتالوگ پمپ طبقاتی لوارا سری HM و لیست قیمت پمپ طبقاتی لوارا سری HM را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده پمپ طبقاتی لوارا

حداکثر فشار کاری:16 بار                              

حداکثر آبدهی :  29 متر مکعب بر ساعت

توان موتور : 0.3 تا 5.5 کیلووات                    

کلاس حفاظتی: IP 55        

قطر ورود : از 25 تا 50                                  

قطر خروجی: از 25 تا 40   

جنس بدنه : استیل  304                            

حدکاکثر دما : 120

جنس مکانیکال سیل :سرامیک/کربن/EPDM    

جنس پروانه :استیل ، نوریل

قیمت پمپ طبقاتی لوارا

بازدید کننده گرامی، با توجه به اینکه قیمت پمپ طبقاتی لوارا  در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ طبقاتی لوارا با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ پمپ طبقاتی لوارا سری HM

 پمپ طبقاتی عمودی  لوارا سری VM

 پمپ طبقاتی عمودی  لوارا سری VM از سری پمپ های طبقاتی عمودی لوارا می باشد که با طراحی قدرتمند و هوشمندانه توانسته است پاسخگوی بسیاری از نیاز های صنعتی باشد.پمپ طبقاتی عمودی  لوارا سری VM بدنه از جنس استیل و پروانه نوریل دارد که فشار کاری 10 بار و حداکثر آبدهی 14 متر مکعب بر ساعت ارائه می کند.از ویژگی های پمپ طبقاتی لوارا سری VM  می توان به طراحی هوشمندانه ، راندمان بالا ، قابلیت حمل آسان ، استفاده از بهترین متریال و ... اشاره کرد.

سایر اطلاعات پمپ طبقاتی عمودی  لوارا سری VM ، کاتالوگ پمپ طبقاتی لوارا سری VM و لیست قیمت پمپ طبقاتی عمودی  لوارا   را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده پمپ طبقاتی لوارا 

حداکثر فشار کاری:10 بار                              

حداکثر آبدهی :  14 متر مکعب بر ساعت

توان موتور : 0.3 تا 3 کیلووات                    

کلاس حفاظتی: IP 55        

قطر ورود : از 25 تا 50                                  

قطر خروجی: از 25 تا 40   

جنس بدنه : استیل  304                            

حدکاکثر دما : 90

جنس مکانیکال سیل :سرامیک/کربن/EPDM    

جنس پروانه : نوریل

قیمت پمپ طبقاتی لوارا

بازدید کننده گرامی، با توجه به اینکه قیمت پمپ طبقاتی لوارا  در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ طبقاتی لوارا با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ پمپ طبقاتی لوارا سری VM

در این زمینه بیشتر بدانید :

لوارا را بهتر بشناسیم

پمپ طبقاتی گراندفوس

پمپ طبقاتی ابارا

پمپ طبقاتی پنتاکس

پمپ طبقاتی لیو


پمپ طبقاتی چیست

پمپ های طبقاتی از دسته پمپ های سانتریفیوژ هستند که بصورت افقی یـا عمودی هستند. ایـن پمپ ها از جنس استیل یـا چدن ساخته می شوند و کاربردهای متنوع و فراوانی دارند. بـه جهت پمپـاژ آب بـا هد 350 متر لازم است پروانه پمپ یک طبقه (سانتریفیوژ تک پروانه) بـا دور 7500RPM دوران نمـاید و قطر آن بسیار بزرگ باشد، از همین رو اگر به جای یک طبقه از چند طبقه استفاده شود علاوه بر امکان کاهش دور می توان قطر پروانه ها را کاهش داد.  

 در پمپ های طبقاتی تعدادی پروانه و دیفیوزر بصورت سری روی محور قرار گرفته بـه نحوی که سیال از خروجی پروانه اول وارد ورودی پروانه دوم می شود و با این عمل به فشارهای بالاتری می توان دست پیدا نمود. با توجه به موارد ذکر شده، فشار کلی پمپ های طبقاتی برابر با حاصل جمع فشارهای هر طبقه است. پمپ های طبقـاتی یک واحد حجم مشخص سیـال را بـا توان مصرفی کمتر نسبت بـه الکتروپمپ هـای تک پـروانه بـه ارتفاع لازم می رساند. لازم بذکر است کـه پمپ های طبقاتی عمودی به نسبت پمپ های طبقاتی افقی در شرایط یکسان هد و دبی، فضای کمتری اشغال نموده و استهلاک آنها کمتر و صدای کمتری نیز تولید می نمایند.


کاربرد پمپ طبقاتی

پمپ طبقاتی دارای کاربرد های گسترده ای می باشد که برخی از آن ها عبارتند از :

 • پمپ طبقاتی لوارا جهت سیستم های آب شیرین کن
 • پمپ طبقاتی لوارا جهت بوستر پمپ های آب رسانی
 • پمپ طبقاتی لوارا جهت آب رسانی به بویلر ها
 • پمپ طبقاتی لوارا جهت سیستم های تهویه و مطبوع
 • پمپ طبقاتی لوارا  جهت آب نما ها و فواره ها

قطعات پمپ طبقاتی لوارا 

برخی قطعات پمپ طبقاتی لوارا به مرور زمان دچار استهلاک شده و نیاز به تعویض دارند. که می توان از این قطعات به پروانه ها و مکانیکال سیل آن اشاره کرد.اما متاسفانه دسترسی به این قطعات به دلیل کمبود در بازار به راحنی امکان پذیر نیست .شرکت پمپچی در راستای تکمیل تعهدات خود به مشتریان ، آماده خدمت رسانی در تامین انواع قطعات پمپ طبقاتی لوارا می باشد.با ما تماس بگیرید.


تعمیر پمپ طبقاتی لوارا 

پمپ طبقاتی لوارا اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ؛ خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ طبقاتی لوارا ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند.تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ طبقاتی لوارا را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ،  شرکت پمپچی توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.

Less
بیشتر
Showing 1 - 1 of 1 item