پمپ طبقاتی پمپیران

پمپ طبقاتی پمپیران

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

پمپ طبقاتی پمپیران | WKL | لیست قیمت پمپیران

پمپیران بی شک معروف ترین برند صنعتی داخل کشور در زمینه تولید پمپ می باشد که از سال 1354 تحت لیسانس شرکت KSB آلمان شروع به فعالیت نمود.پمپیران با بیش از 400 کارمند توانسته است با ارائه کیفیتی مطلوب در بازار پمپ کشور به جایگاه مطلوبی دست یابد.شرکت پمپیران پمپ های تولیدی خــود را مطابق استــانــداردهای ...

پمپ طبقاتی پمپیران | WKL | لیست قیمت پمپیران

پمپیران بی شک معروف ترین برند صنعتی داخل کشور در زمینه تولید پمپ می باشد که از سال 1354 تحت لیسانس شرکت KSB آلمان شروع به فعالیت نمود.پمپیران با بیش از 400 کارمند توانسته است با ارائه کیفیتی مطلوب در بازار پمپ کشور به جایگاه مطلوبی دست یابد.شرکت پمپیران پمپ های تولیدی خــود را مطابق استــانــداردهای جهانی ISO 9908 و ISO 9906 و IEC 34 تولید می کند.وجود آزمایشگاه های مجهز و بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر در پمپیران  یکی از مهم ترین دلایل تولید محصولات با کیفیت در صنایع پمپ سازی و همچنین شرکت پمپیران است.شرکت پمپیران علاوه بر گواهینامه استاندارد ISO/IEC 17025 گواهینامه های مدیریت کیفیت ISO 9001:2008، ISO14001:2004، OHSAS 18001-2007 و IMS ، ISO 10002-2004 ، نشان CE MARK ، برچسب انرژی ، گواهی قابلیت ساخت ICS ، هولوگرام ساخت صنعت پتروشیمی IPI و تندیس بلورین تعالی سازمانی از صنعت پتروشیمی را دارا می باشد.

انواع محصولات پمپیران عبارتند از :

 • پمپ های گریز از مرکز پمپیران
 • پمپ های طبقاتی فشار قوی پمپیران
 • پمپ های گریز مرکز گل کش پمپیران
 • پمپ های سیرکولاتور آب گرم پمپیران
 • پمپ های کفکش شناور پمپیران
 • پمپ های کفکش شناور  پمپیران
 • پمپ های ملخی شناور پمپیران
 • پمپ های فولادی نفت و گاز و و پتروشیمی پمپیران
 • پمپ های دو مکشه پمپیران
 • و سایر محصولات صنعتی دیگر پمپیران

پمپ طبقاتی پمپیران | WKL

پمپ طبقاتی پمپیران که سری WKL محصولات این شرکت را شامل می شود از پرکاربرد ترین پمپ های موجود در صنعت می باشد . پمپ طبقاتی پمپیران WKL نیز همانند سایر محصولات این برند ایرانی از کیفیت مطلوبی برخوردار است که تا 310 متر ارتفاع را در 8 سایز مختلف پوشش می دهد.از پمپ طبقاتی پمپیران WKL در آب رسانی شهری ، تغذيه ديگ بخار ، سیستم های آتش نشانی ، بوسترپمپ ها  و ... استفاده می شود.از ویژگی های پمپ طبقاتی پمپیران WKL  می توان به کیفیت بالا ، طیف گسترده تولید ، خدمات پس از فروش مناسب ، دوام بالا و ... اشاره کرد.

 سایر اطلاعات پمپ طبقاتی پمپیران ، کاتالوگ پمپ طبقاتی  پمپیران و لیست قیمت طبقاتی  پمپیران را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده محصولات پمپیران

حداکثر فشار کاری: 40 بار                            

حداکثر  آبدهی : از 940 متر مکعب بر ساعت

قطر ورود : از 50 تا 200                                

قطر خروجی: از 32 تا 200    

حدکاکثر دما با نوار گرافیتی: 110                    

حدکاکثر دما با نوار گرافیتی: 140

جنس بدنه : چدن                                        

جنس پروانه : چدن

پمپ طبقاتی چیست

پمپ های طبقاتی از دسته پمپ های سانتریفیوژ هستند که بصورت افقی یـا عمودی هستند. ایـن پمپ ها از جنس استیل یـا چدن ساخته می شوند و کاربردهای متنوع و فراوانی دارند. بـه جهت پمپـاژ آب بـا هد 350 متر لازم است پروانه پمپ یک طبقه (سانتریفیوژ تک پروانه) بـا دور 7500RPM دوران نمـاید و قطر آن بسیار بزرگ باشد، از همین رو اگر به جای یک طبقه از چند طبقه استفاده شود علاوه بر امکان کاهش دور می توان قطر پروانه ها را کاهش داد.  

 در پمپ های طبقاتی تعدادی پروانه و دیفیوزر بصورت سری روی محور قرار گرفته بـه نحوی که سیال از خروجی پروانه اول وارد ورودی پروانه دوم می شود و با این عمل به فشارهای بالاتری می توان دست پیدا نمود. با توجه به موارد ذکر شده، فشار کلی پمپ های طبقاتی برابر با حاصل جمع فشارهای هر طبقه است. پمپ های طبقاتی یک واحد حجم مشخص سیـال را بـا توان مصرفی کمتر نسبت بـه الکتروپمپ هـای تک پـروانه بـه ارتفاع لازم می رساند. لازم بذکر است کـه پمپ های طبقاتی عمودی به نسبت پمپ های طبقاتی افقی در شرایط یکسان هد و دبی، فضای کمتری اشغال نموده و استهلاک آنها کمتر و صدای کمتری نیز تولید می نمایند.


کاربرد پمپ طبقاتی پمپیران 

پمپ طبقاتی دارای کاربرد های گسترده ای می باشد که برخی از آن ها عبارتند از :

 • پمپ طبقاتی پمپیران جهت سیستم های آب شیرین کن
 • پمپ طبقاتی پمپیران جهت بوستر پمپ های آب رسانی
 • پمپ طبقاتی پمپیران جهت آب رسانی به بویلر ها
 • پمپ طبقاتی پمپیران جهت سیستم های تهویه و مطبوع
 • پمپ طبقاتی پمپیران جهت آب نما ها و فواره ها

قطعات پمپ طبقاتی پمپیران 

برخی قطعات پمپ طبقاتی پمپیران به مرور زمان دچار استهلاک شده و نیاز به تعویض دارند. که می توان از این قطعات به پروانه ها و مکانیکال سیل آن اشاره کرد.اما متاسفانه دسترسی به این قطعات به دلیل کمبود در بازار به راحنی امکان پذیر نیست .شرکت پمپچی در راستای تکمیل تعهدات خود به مشتریان ، آماده خدمت رسانی در تامین انواع قطعات پمپ طبقاتی پمپیران می باشد.با ما تماس بگیرید.


تعمیر پمپ طبقاتی پمپیران 

پمپ طبقاتی پمپیران اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ؛ خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ طبقاتی پمپیران ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند.تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ طبقاتی پمپیرانرا برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ،  شرکت پمپچی صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.

Less
بیشتر