پمپ سانتریفیوژ پمپیران

پمپ سانتریفیوژ پمپیران

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

پمپ پمپیران | لیست قیمت پمپیران | کاتالوگ پمپیران

پمپیران بی شک معروف ترین برند صنعتی داخل کشور در زمینه تولید پمپ می باشد که از سال 1354 تحت لیسانس شرکت KSB آلمان شروع به فعالیت نمود.پمپیران با بیش از 400 کارمند توانسته است با ارائه کیفیتی مطلوب در بازار پمپ کشور به جایگاه مطلوبی دست یابد.شرکت پمپیران پمپ های تولیدی خــود را مطابق استــانــدار...

پمپ پمپیران | لیست قیمت پمپیران | کاتالوگ پمپیران

پمپیران بی شک معروف ترین برند صنعتی داخل کشور در زمینه تولید پمپ می باشد که از سال 1354 تحت لیسانس شرکت KSB آلمان شروع به فعالیت نمود.پمپیران با بیش از 400 کارمند توانسته است با ارائه کیفیتی مطلوب در بازار پمپ کشور به جایگاه مطلوبی دست یابد.شرکت پمپیران پمپ های تولیدی خــود را مطابق استــانــداردهای جهانی ISO 9908 و ISO 9906 و IEC 34 تولید می کند.وجود آزمایشگاه های مجهز و بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر در پمپیران  یکی از مهم ترین دلایل تولید محصولات با کیفیت در صنایع پمپ سازی و همچنین شرکت پمپیران است.شرکت پمپیران علاوه بر گواهینامه استاندارد ISO/IEC 17025 گواهینامه های مدیریت کیفیت ISO 9001:2008، ISO14001:2004، OHSAS 18001-2007 و IMS ، ISO 10002-2004 ، نشان CE MARK ، برچسب انرژی ، گواهی قابلیت ساخت ICS ، هولوگرام ساخت صنعت پتروشیمی IPI و تندیس بلورین تعالی سازمانی از صنعت پتروشیمی را دارا می باشد.

انواع محصولات پمپیران عبارتند از :

 • پمپ های گریز از مرکز پمپیران
 • پمپ های طبقاتی فشار قوی پمپیران
 • پمپ های گریز مرکز گل کش پمپیران
 • پمپ های سیرکولاتور آب گرم پمپیران
 • پمپ های کفکش شناور پمپیران
 • پمپ های کفکش شناور  پمپیران
 • پمپ های ملخی شناور پمپیران
 • پمپ های فولادی نفت و گاز و و پتروشیمی پمپیران
 • پمپ های دو مکشه پمپیران
 • و سایر محصولات صنعتی دیگر پمپیران

انواع پمپ سانتریفیوژ پمپیران

پمپ گریز از مرکز پمپیران ( ETA )

پمپ گریز از مرکز پمپیران که به پمپ های ETA شهرت دارتد از پر فروش ترین سری پمپ های این شرکت است. این پمپ ها در انواع مصارف صنعتی از قبیل : آبیاری قطره ای و بارانی ، کشاورزی ، حرارت مرکزی و تهویه مطبوع ، سیستم های آتش نشانی ، انتقال مواد نفتی ، فواره و آب نما ، مصارف مسکونی و .... میتوان استفاده کرد.پوسته و پروانه این سری از پمپ ها چدن و شافت آن ها فولادی می باشد.

 سایر اطلاعات پمپ پمپیران ، کاتالوگ پمپ پمپیران و لیست قیمت پمپیران را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده محصولات پمپیران

قطر ورودی از : 50-300                                               

قطر خروجی از : 32-300

حداکثر فشار کاری: 10 بار                                        

حداکثر آبدهی : 1800 متر مکعب بر ساعت

پوسته : چدن                                                          

پروانه: چدن

نوع آب بند: نوار گرافیتی ( مکانیکال سیل با درخواست)  

حداکثر دما (با نوار گرافیتی): 110 درجه سلسیوس        

حداکثر دما (با آب بند مکانیکی ): 140 درجه سلسیوس                      

پمپ گل کش پمپیران 

پمپ گل کش پمپیران برای پمپاژ مایعاتی مانند گل حفاری ، آب گل آلود(دارای شن و ماسه) ، دوغاب مصالح ساختمانی ، محلول موم و مخلوط مواد نفتی سنگین در صنابع فولاد و کاغذ سازی و معادن و ... کاربرد های فراوانی دارد.یکی ازویژگی های مهم پمپ گل کش پمپیران استفاده از قطعات سایشی تعویض شونده می باشد. این پمپ ها دوتکه بوده و با روکش لاستیکی قابل تعویض برای پمپاژ سیالات دارای ذرات سایشی بالا مورد استفاده قرار می گیرد. پروانه هاي مورد استفاده در پمپ گل کش پمپیران  نسبت به خاصيت سيال از مواد مقاوم به سايش و خوردگي شيميايي ، از چدن آلياژي تا فولادهاي ضد زنگ قابل تغيير بوده و براي استفاده در دورهاي rpm 960 و rpm 1450 وrpm 2900 پيش بيني شده است . براي آببندي پمپ گل کش پمپیران معمولا از نوارهاي گرافيتي و مكانيكال سيل استفاده مي شود.

 سایر اطلاعات پمپ گل کش پمپیران  ، کاتالوگ پمپ گل کش پمپیران  و لیست قیمت پمپیران را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی عرضه کننده محصولات پمپیران

قطر ورودی از : 50-150                                             

قطر خروجی از : 50-150

حداکثر فشار کاری: 7 بار                                        

حداکثر آبدهی : 350 متر مکعب بر ساعت

پوسته : چدن                                                          

پروانه: چدن

نوع آب بند: نوار گرافیتی ( مکانیکال سیل با درخواست)  

حداکثر دما (با نوار گرافیتی): 110 درجه سلسیوس                 

قیمت پمپ پمپیران

بازدید کننده گرامی، با توجه به اینکه قیمت پمپ پمپیران در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ پمپیران با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ پمپ گل کش پمپیران

پمپ دو مکشه DSP پمپیران

پمپ دو مکشه DSP پمپیران از نوع گريز از مركز افقي با محفظه حلزوني و يك طبقه است .پروانه پمپ از نوع شعاعي ، بسته و داراي دو ورودي سيال مي باشد . در اين نوع پروانه نيروي محوري عمدتا وجود نخواهد داشت . پروانه به صورت استاتيكي و ديناميكي مطابق ISO1940 بالانس شده است . محور پمپ از لحاظ نشت سيال مورد پمپاژ كاملا آب بندي بوده و روي محور ، در محل آب بندها ، با بوش محافظ پوشش داده شده است . ياتاقان هاي پمپ در هر سمت داراي يك عدد بلبرينگ شيار عميق بوده كه پوشش دار هستند و نياز به روانكاري مجدد در طول عمر بلبرينگ نخواهند داشت.

 سایر اطلاعات پمپ دو مکشه DSP پمپیران  ، کاتالوگ پمپ پمپیران  و لیست قیمت پمپیران را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.شرکت پمپچی  عرضه کننده محصولات پمپیران

قطر ورودی از : 80-350                                           

قطر خروجی از : 80-350   

حداکثر فشار کاری: 16 بار                                       

حداکثر آبدهی : 3000 متر مکعب بر ساعت

پوسته : چدن                                                          

پروانه: چدن

نوع آب بند: نوار گرافیتی ( مکانیکال سیل با درخواست)  

حداکثر دما (با نوار گرافیتی): 110 درجه سلسیوس                 

قیمت پمپ پمپیران

بازدید کننده گرامی، با توجه به اینکه قیمت پمپ پمپیران در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است ، جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش پمپ پمپیران با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ پمپ دو مکشه پمپیران

در این زمینه بیشتر بدانید :

پمپیران را بهتر بشناسیم

پمپ گریز از مرکز KSB

پمپ سانتریفیوژ ابارا

پمپ سانتریفیوژ لوارا

پمپ سانتریفیوژ لیو


پمپ سانتریفوژ چیست

پمپ سانتریفیوژ یا گریز از مرکز از دستـه پمپ هـای دینـامیکی می بـاشد کـه پـرمصرف تـرین نوع پمپ در صنعت است. بـه طور متوسط %75 پمپ هـای مـورد مصرف در صنعت از نوع سانتریفیوژ است. اساس کار ایـن پمپ سانتریفیوژ افزودن انرژی جنبشی به سیال است. اجزای داخلی پمپ سانتریفیوژ عبارتند از:

 1. پروانه
 2. بیرینگ
 3. شافت
 4. پوسته
 5. سیستم آب بندی
 6. سیستم محرک

مهم ترین قطعه پمپ سانتریفیوژ پروانه است که انرژی مکانیکی را از شافت دریافت و ضمن انتقال بـه سیال موجب افزایش فشار می گردد. پـوسته وظیفه تبدیل سرعت بـه فشار و هدایت سیـال بـه سمت خروجی را برعهده دارد. سرعت سیـال در هنگام خروج از پروانه 30 الی 40 متـر بـر ثانیه است که در اثر برخورد با پوسته سرعت به کمتر از 4 متر بر ثانیه رسیده و فشار افزایش می یابد. پوسته هـا متحدالمرکز، حلزونی یـا بـا رینگ هـای واگرا (دیفیوزر) هستند. بـه جهت جلوگیری از نشت سیـال بـه خـارج از پمپ سانتریفیوژ از آب بندی های مختلف مثل مکانیکال سیل یا پکینگ استفاده می شود. در ایـن پمپ سانتریفیوژ سیـال از قسمت کم فشار پـروانه (مرکز پروانه) وارد محفظه پمپ و از سمت پـرفشار آن (محیط پـروانه) خارج می شود. 

 

کاربرد پمپ سانتریفیوژ پمپیران

پمپ گریز از مرکز پمپیران به دلیل گستردگی طیف تولید و همچنین مکانیزم فراگیر ، کاربرد های بسیار فراوانی دارد که در ادامه چند مورد از آن ها ذکر شده اند :

 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران جهت آبیاری قطره ای
 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران جهت حرارت مرکزی
 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران جهت سیستم های تامین آب
 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران جهت گرمایش و تهویه مطبوع
 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران  جهت سیستم های آتش نشانی
 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران جهت انتقال سوخت
 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران جهت  آب رسانی مسکونی
 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران  جهت صنایع سیمان
 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران جهت صنایع  فولاد
 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران جهت صنایع  نفت ،گاز و پتروشیمی

تعمیر پمپ سانتریفیوژ پمپیران

پمپ گریز از مرکز پمپیراناگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ؛ خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال پمپ سانتریفیوژ پمپیران ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند.تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیر کار ماهر لازمه تعمیر هر پمپی می باشد که هم راستایی این موارد می تواند پمپ سانتریفیوژ پمپیران را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت پمپچی صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع پمپ بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه باز گرداند. با ما در تماس باشید.

Less
بیشتر